Piękny uśmiech przez całe życie.
Piękny uśmiech przez całe życie.
Piękny uśmiech przez całe życie.

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Mazurek

Endodoncja Szczecin

NASZ ZESPÓŁ


lekarz stomatolog

EWA MAZUREK

Ewa Mazurek, lekarz stomatolog od 2004 roku. Doświadczenie stomatologiczne zdobywała pracując w Przychodni Stomatologicznej współpracującej z NFZ jak i w prywatnym gabinecie dentystycznym. Troska o zdrowie i zadowolenie pacjentów jest jej fundamentalnym argumentem w bezustannym podnoszeniu kwalifikacji i uczestnictwa w wielu szkoleniach , kursach i sympozjach. Jej bogate doświadczenie mówi, że zastosowanie sprawdzonych i nowoczesnych materiałów stomatologicznych, najnowszych technik stomatologicznych, profesjonalnego sprzętu dentystycznego oraz indywidualne podejście do pacjenta jest idealną receptą na pełny sukces leczenia.DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH

KATARZYNA LUBIŃSKA

SPECJALISTA ORTODONTA

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie który z wyróżnieniem ukończyła w 2004 roku. Staż podyplomowy odbyła w latach 2004-2005 w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej PAM w Szczecinie. W 2010 roku otrzymała tytuł doktora nauk medycznych na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie od 2006 roku w Zakładzie Ortodoncji w trakcie studiów podyplomowych, prowadziła badania kliniczne na temat „Wady zgryzu u dzieci z przerostem migdałka gardłowego”. W tym samym czasie tj. od 2006 do 2010 roku w Zakładzie Ortodoncji PAM w Szczecinie odbyła szkolenie specjalizacyjne z ortodoncji otrzymując tytuł specjalisty ortodonty. Od 2006 do chwili obecnej prowadzi zajęcia ze studentami stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz przyjmuje i prowadzi leczenie ortodontyczne w Poradni Ortodoncji Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2011 roku zdała egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną CEM otrzymując tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji. Jest autorką licznych publikacji naukowych z dziedziny ortodoncji. Jest aktywnym członkiem EOS (Europejskie Towarzystwo Ortodontyczne) oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Na PUM (Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie) prowadzi zajęcia z ortodoncji z anglojęzycznymi studentami. Jest członikem grupy specjalistów General Dental Council w Londynie. W 2012 roku Ministero della Salute w Rzymie nadało jej tytuł odontoiatra specialista in ortognatodonzia. W 2013 roku w trakcie Międzynarodowego Sympozium Ortodontycznego w Pradze zaprezentowała wykład na temat „Warunkizgryzowe u dzieci z przerośniętym migdałkiem gardłowym”.
lekarz STOMATOLOG

MARTA KIMAK

W 1999 roku ukończyła studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie na Wydziale Stomatologicznym. Aby świadczyć usługi na najwyzszym poziomie, stale doskonali swoje umiejętności i kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Bogate doświadczenie zawodowe stanowi fundament bardzo dobrego kontaktu z pacjentem, jak również bezkompromisowy sukces w każdej dziedzinie stomatologii. Wyznacznikiem jej pracy jest precyzja i estetyka, a sukcesem i celem uśmiechniety i zadowolony pacjent.

LEKARZ DENTYSTA

DAGMARA CEBRZYŃSKA

Dagmara Cebrzyńska jest absolwentką kierunku lekarsko dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Stomatologia to dla niej nie tylko praca, ale również życiowa pasja. Uwielbia uczestniczyć w licznych warsztatach i szkoleniach stomatologicznych, bo są dla niej kopalnią wiedzy i żródłem doskonalenia w fachu stomatologicznym i protetycznym. Każda wizyta to wnikliwa analiza przebiegu oraz indywidualne dopasowanie wszystkich etapów leczenia do możliwości i potrzeb pacjenta. Duże doświadczenie płynące z różnorodności przeprowadzonych zabiegów dentystycznych oraz niezliczona ilość ukończonych kursów spowodowała, że bardzo pewnie i zdecydowanie pochodzi do każdego problemu stomatologicznego. W selektywny i wyrafinowany sposób podchodzi do wyboru odpowiedniego i profesjonalnego sprzętu, oraz użytych materiałów dentystycznych, bo tylko taka forma w połączeniu z pełnym zaangażowaniem niesie za sobą pełny sukces leczenia stomatologicznego.


LEKARZ DENTYSTA

KATARZYNA KAWICZ

Katarzyna Kawicz , lekarz dentysta od 2011 roku. Absolwentka Uniwesytetu  Medycznego w Szczecinie. Obecność na wielu szkoleniach oraz kilkuletnie doświadczenie dentystyczne spowodowało, że każde leczenie zarówno w grupie stomatologii zachowawczej, endodoncji jak i chirurgi i protetyki zakończone zostało pełnym sukcesem. By sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Dbając o pozytywne relacje z pacjentami, stara się w sposób obrazowy przedstawić problem i wynikające z tego komplikacje. Bazując na swoim doświadczeniu oraz po dokładnej analizie, razem z pacjentem dokonuje konsultacji w celu określenia najlepszego razwiązania. Z uwagi na często występujacy u Pacjetów ogólny strach i stres związany z wizytą u dentysty stara się go przezwyciążyć pozytywnym nastawieniem i cierpliwoscią.